کراتین در بدنسازی | تناسب اندام|فیتنس|برنامه غذایی|مکمل ورزشی کراتین یک ماده طبیعی در بدن است و برای تامین انرژی

کراتین در بدنسازی

کراتین در بدنسازی :

کراتین یک ماده طبیعی در بدن است و برای تامین انرژی استفاده می شود. این ماده در کبد تولید شده و توسط جریان خون جابجا می شود. کراتین می تواند با افزایش توده عضلانی، قدرت و استقامت همراه شود. کراتین اغلب توسط بسیاری از علاقه مندان به بدنسازی ، تناسب اندام، ورزشکاران از همه سطوح به منظور افزایش عملکرد در فعالیت های نوع بی هوازی استفاده می شود.

ابتدا در مورد مکمل کراتین تحقیق کنید . میتوانید در گوگل سرچ کنید اثرات کراتین چیست ؟ مانند اثرات آن بر بدن و چگونه می تواند عملکرد فیزیکی خود را افزایش دهد. دریای پر از اطلاعات موجود در زمینه کراتین وجود دارد که به راحتی از طریق اینترنت قابل دسترسی است.

تصمیم بگیرید کراتین را  پودر یا کپسول مصرف می کنید. شما همیشه می توانید از یک مربی بدنسازی حرفه ای،  مشاوره بگیرید و بگوید چه چیزی بهتر است و چه چیزی نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.

مکمل بدنسازی کراتین

یک برند معتبر و با کیفیت برای مکمل بدنسازی را پیدا کنید. مارک های ارزان تر را انتخاب نکنید زیرا شما نمی توانید کراتین با کیفیت بالا دریافت کنید که برای سلامت جسمی شما اهمیت دارد.  هنگامی که یک نام تجاری را انتخاب می کنید، بگردید که کجا مکمل بدنسازی اورجینال میفروشند . هنگامی که نام تجاری خود را انتخاب کرده اید یکی از آن ها را دوباره خریداری کنید تا مارک های مختلف را مخلوط نکنید.

هنگامی که محصول خود را در دست دارید، اطمینان حاصل کنید که شما به دقت دستورالعملها و سایر اطلاعاتی که در محصول ارائه شده است را بخوانید. بعضی از محصولات بیان می کنند که شما باید دوره بارگیری کراتین را برای یک مقدار مشخص از روز انجام دهید تا بدن شما با کراتین اشباع شود. این به طور کامل لازم نیست زیرا بدن شما برای رسیدن به حالت اشباع، به این مرحله نیاز ندارد. با توجه به اینکه محصول روزانه 5 گرم-10 گرم باشد، باید از مصرف آن به اندازه کافی برخوردار باشید.

تاثیر کافئین در بدنسازی و عملکرد ورزشکاران
حتما بخوانید

درک کنید که بصورت روزانه نیاز به مصرف مکمل کراتین نیست. استفاده مدام کراتین مکمل می تواند فشار بر روی کبد و کلیه را زیاد میکند و می تواند به مشکلات منجر شود. کراتین را  2 ماه مصرف کنید و 2 ماه مصرف نکنید تا بدن خود را از مصرف مکمل بکاهد. از آن به خصوص هنگام ساختن رقابت مانند مسابقه یا جلسه ی سنگین وزن استفاده کنید.

کراتین در بدنسازی کراتین در بدنسازی کراتین در بدنسازی کراتین در بدنسازی

در حال ارسال
نظرات کاربر
5 (1 رای)
ممکن است شما دوست داشته باشید